|
|
|
|
|
|
|
Liga |
Datum |
Heimteam |
- |
Gastteam |
Erg |
OK |
NOR 3 |
21.04.24 |
Alta IF |
- |
Ullensaker/ Kisa I |
1:1 |
<> |
NOR 3 |
21.04.24 |
Eidsvold TF |
- |
IK Junkeren |
4:2 |
OK |
NOR 3 |
21.04.24 |
Strömmen IF |
- |
Valerenga IF II |
4:2 |
OK |
NOR 3 |
20.04.24 |
Flekkeröy IL |
- |
Kvik Halden FK |
2:2 |
<> |
NOR 3 |
07.04.24 |
Alta IF |
- |
Kjelsas IL Oslo |
2:2 |
<> |
NOR 3 |
07.04.24 |
Eidsvold TF |
- |
Valerenga IF II |
2:1 |
<> |
NOR 3 |
07.04.24 |
IL Stjordals-Blink |
- |
Ullensaker/ Kisa I |
2:2 |
<> |
NOR 3 |
11.11.23 |
Brattvag IL |
- |
SK Traeff |
4:2 |
OK |
NOR 3 |
11.11.23 |
Aalesunds FK II |
- |
Valerenga IF II |
2:3 |
OK |
NOR 3 |
11.11.23 |
Egersunds IK |
- |
Vard Haugesund |
5:0 |
OK |
NOR 3 |
11.11.23 |
SFK Lyn Oslo |
- |
IF Fram Larvik |
10:1 |
OK |
NOR 3 |
11.11.23 |
Kvik Halden FK |
- |
Ullensaker/ Kisa I |
0:1 |
<> |
NOR 3 |
11.11.23 |
Alta IF |
- |
TUIL Tromsdalen |
3:1 |
<> |
NOR 3 |
11.11.23 |
Baerum SK |
- |
Strömmen IF |
0:1 |
<> |
NOR 3 |
04.11.23 |
Ullensaker/ Kisa I |
- |
Levanger FK |
0:5 |
OK |
NOR 3 |
28.10.23 |
FK Örn-Horten |
- |
Notodden FK |
4:0 |
<> |
NOR 3 |
28.10.23 |
Kvik Halden FK |
- |
Ullern IF |
4:1 |
OK |
NOR 3 |
08.10.23 |
Sotra SK |
- |
IK Junkeren |
2:1 |
<> |
NOR 3 |
07.10.23 |
Ullensaker/ Kisa I |
- |
IL Stjordals-Blink |
0:3 |
<> |
NOR 3 |
01.10.23 |
SK Traeff |
- |
Egersunds IK |
1:5 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
GER W |
20.04.24 |
FC Wegberg-Beeck |
- |
SC Wiedenbrück |
2:3 |
OK |
GER W |
20.04.24 |
SC Paderborn 07 II |
- |
Alemannia Aachen |
0:1 |
<> |
GER W |
13.04.24 |
Alemannia Aachen |
- |
Rot Weiss Ahlen |
3:0 |
<> |
GER W |
13.04.24 |
Wuppertaler SV |
- |
FC Gütersloh |
3:0 |
<> |
GER W |
06.04.24 |
Rot Weiss Ahlen |
- |
SC Fortuna Köln |
0:2 |
<> |
GER W |
31.03.24 |
SC Paderborn 07 II |
- |
SV Rödinghausen |
0:0 |
<> |
GER W |
30.03.24 |
Düsseldorf II |
- |
Rot Weiss Ahlen |
4:2 |
OK |
GER W |
30.03.24 |
SV Lippstadt 08 |
- |
Wuppertaler SV |
0:1 |
<> |
GER W |
23.03.24 |
SV Lippstadt 08 |
- |
SSVg Velbert |
2:1 |
<> |
GER W |
16.03.24 |
SC Fortuna Köln |
- |
Düsseldorf II |
4:1 |
OK |
GER W |
15.03.24 |
FC Schalke 04 II |
- |
SC Paderborn 07 II |
3:0 |
<> |
GER W |
09.03.24 |
FC Wegberg-Beeck |
- |
FC Schalke 04 II |
5:1 |
OK |
GER W |
08.03.24 |
Alemannia Aachen |
- |
Düsseldorf II |
2:1 |
<> |
GER W |
03.03.24 |
Wuppertaler SV |
- |
SC Paderborn 07 II |
3:2 |
OK |
GER W |
02.03.24 |
1.FC Bocholt |
- |
SSVg Velbert |
4:1 |
OK |
GER W |
02.03.24 |
Rot Weiss Ahlen |
- |
SV Lippstadt 08 |
1:2 |
<> |
GER W |
02.03.24 |
SV Rödinghausen |
- |
Alemannia Aachen |
1:1 |
<> |
GER W |
25.02.24 |
RW Oberhausen |
- |
Düsseldorf II |
0:1 |
<> |
GER W |
23.02.24 |
SSVg Velbert |
- |
Rot Weiss Ahlen |
3:2 |
OK |
GER W |
17.02.24 |
Mönchengladbach II |
- |
SV Rödinghausen |
0:1 |
<> |
- |
|
|
|
|
|
|
SWI 3 |
20.04.24 |
FC Breitenrain |
- |
Etoile-Carouge FC |
0:1 |
<> |
SWI 3 |
20.04.24 |
FC St. Gallen II |
- |
SC Kriens |
3:0 |
<> |
SWI 3 |
20.04.24 |
FC Basel II |
- |
SR Delemont |
4:1 |
OK |
SWI 3 |
17.04.24 |
Etoile-Carouge FC |
- |
FC Basel II |
2:2 |
<> |
SWI 3 |
17.04.24 |
SC Cham |
- |
FC Breitenrain |
3:2 |
OK |
SWI 3 |
13.04.24 |
FC Biel-Bienne |
- |
Etoile-Carouge FC |
0:1 |
<> |
SWI 3 |
13.04.24 |
YB Bern II |
- |
FC St. Gallen II |
3:1 |
<> |
SWI 3 |
13.04.24 |
FC Basel II |
- |
SC Cham |
3:2 |
OK |
SWI 3 |
06.04.24 |
FC Paradiso |
- |
FC Luzern II |
1:0 |
<> |
SWI 3 |
30.03.24 |
FC Basel II |
- |
FC Bulle |
1:1 |
<> |
SWI 3 |
30.03.24 |
SC Brühl |
- |
Etoile-Carouge FC |
0:5 |
OK |
SWI 3 |
23.03.24 |
Etoile-Carouge FC |
- |
Servette FC Genf I |
3:2 |
OK |
SWI 3 |
23.03.24 |
FC Bavois |
- |
FC Lugano II |
3:1 |
<> |
SWI 3 |
23.03.24 |
FC Bulle |
- |
FC Biel-Bienne |
1:0 |
<> |
SWI 3 |
23.03.24 |
SC Kriens |
- |
SR Delemont |
6:2 |
OK |
SWI 3 |
16.03.24 |
FC Breitenrain |
- |
FC Rapperswil-Jona |
2:0 |
<> |
SWI 3 |
09.03.24 |
FC St. Gallen II |
- |
FC Biel-Bienne |
1:2 |
<> |
SWI 3 |
03.03.24 |
FC Biel-Bienne |
- |
FC Rapperswil-Jona |
0:1 |
<> |
SWI 3 |
02.03.24 |
Etoile-Carouge FC |
- |
SC Cham |
3:3 |
OK |
SWI 3 |
02.03.24 |
FC Breitenrain |
- |
FC Zürich II |
2:2 |
<> |
- |
|
|
|
|
|
|
ISL 1 |
21.04.24 |
IA Akranes |
- |
Fylkir Reyklavik |
5:1 |
OK |
ISL 1 |
20.04.24 |
KR Reykjavik |
- |
Fram Reykjavik |
0:1 |
<> |
ISL 1 |
07.04.24 |
Fylkir Reyklavik |
- |
KR Reykjavik |
3:4 |
OK |
ISL 1 |
06.04.24 |
Vikingur Reykjavik |
- |
UMF Stjarnan |
2:0 |
<> |
ISL 1 |
07.10.23 |
Fylkir Reyklavik |
- |
Fram Reykjavik |
5:1 |
OK |
ISL 1 |
01.10.23 |
KR Reykjavik |
- |
UMF Breidablik |
4:3 |
OK |
ISL 1 |
01.10.23 |
Fram Reykjavik |
- |
KA Akureyri |
1:0 |
<> |
ISL 1 |
01.10.23 |
IF Keflavik |
- |
Fylkir Reyklavik |
1:3 |
<> |
ISL 1 |
24.09.23 |
FH Hafnarfjördur |
- |
UMF Stjarnan |
1:3 |
<> |
ISL 1 |
20.09.23 |
KA Akureyri |
- |
IF Keflavik |
4:2 |
OK |
ISL 1 |
03.09.23 |
Fylkir Reyklavik |
- |
KA Akureyri |
1:1 |
<> |
ISL 1 |
28.08.23 |
HK Kopavogur |
- |
IB Vestmannaeyjar |
2:2 |
<> |
ISL 1 |
27.08.23 |
IF Keflavik |
- |
Fram Reykjavik |
0:0 |
<> |
ISL 1 |
27.08.23 |
KR Reykjavik |
- |
Fylkir Reyklavik |
2:0 |
<> |
ISL 1 |
27.08.23 |
Vikingur Reykjavik |
- |
UMF Breidablik |
5:3 |
OK |
ISL 1 |
20.08.23 |
Fram Reykjavik |
- |
KA Akureyri |
2:1 |
<> |
ISL 1 |
14.08.23 |
Fylkir Reyklavik |
- |
UMF Stjarnan |
0:4 |
<> |
ISL 1 |
13.08.23 |
KA Akureyri |
- |
UMF Breidablik |
1:1 |
<> |
ISL 1 |
13.08.23 |
FH Hafnarfjördur |
- |
IB Vestmannaeyjar |
2:1 |
<> |
ISL 1 |
13.08.23 |
Vikingur Reykjavik |
- |
HK Kopavogur |
6:1 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
GER N |
20.04.24 |
1.FC Phönix Lübeck |
- |
Eintr. Norderstedt |
4:2 |
OK |
GER N |
20.04.24 |
FC Kilia Kiel |
- |
Hamburger SV II |
1:1 |
<> |
GER N |
20.04.24 |
TSV Havelse |
- |
Weiche Flensburg |
1:0 |
<> |
GER N |
17.04.24 |
ETV Hamburg |
- |
FC Kilia Kiel |
5:1 |
OK |
GER N |
14.04.24 |
Hamburger SV II |
- |
1.FC Phönix Lübeck |
1:1 |
<> |
GER N |
14.04.24 |
Eintr. Norderstedt |
- |
BW Lohne |
0:1 |
<> |
GER N |
14.04.24 |
FC Teutonia Ottens |
- |
St.Pauli II |
3:3 |
OK |
GER N |
10.04.24 |
Eintr. Norderstedt |
- |
Bremer SV |
0:0 |
<> |
GER N |
09.04.24 |
1.FC Phönix Lübeck |
- |
ETV Hamburg |
1:2 |
<> |
GER N |
06.04.24 |
Hannover 96 II |
- |
Holstein Kiel II |
4:0 |
<> |
GER N |
06.04.24 |
VfB Oldenburg |
- |
Bremer SV |
4:1 |
OK |
GER N |
01.04.24 |
SC Spelle-Venhaus |
- |
Weiche Flensburg |
0:3 |
<> |
GER N |
01.04.24 |
1.FC Phönix Lübeck |
- |
Hannover 96 II |
2:3 |
OK |
GER N |
30.03.24 |
VfB Oldenburg |
- |
TSV Havelse |
1:2 |
<> |
GER N |
24.03.24 |
Holstein Kiel II |
- |
VfB Oldenburg |
1:3 |
<> |
GER N |
16.03.24 |
Hannover 96 II |
- |
FC Teutonia Ottens |
1:0 |
<> |
GER N |
16.03.24 |
1.FC Phönix Lübeck |
- |
TSV Havelse |
4:1 |
OK |
GER N |
16.03.24 |
SSV Jeddeloh II |
- |
Eintr. Norderstedt |
0:2 |
<> |
GER N |
15.03.24 |
ETV Hamburg |
- |
Hamburger SV II |
0:3 |
<> |
GER N |
10.03.24 |
TSV Havelse |
- |
BW Lohne |
1:0 |
<> |
- |
|
|
|
|
|
|
AUT W |
20.04.24 |
VfB Hohenems |
- |
RW Rankweil |
5:0 |
OK |
AUT W |
12.04.24 |
SC Schwaz |
- |
FC Wolfurt |
4:0 |
<> |
AUT W |
07.04.24 |
SCR Altach (A) |
- |
Dornbirner SV |
4:2 |
OK |
AUT W |
06.04.24 |
SC Imst |
- |
SC Schwaz |
3:1 |
<> |
AUT W |
05.04.24 |
TSV St. Johann |
- |
SK Bischofshofen |
2:0 |
<> |
AUT W |
30.03.24 |
Dornbirner SV |
- |
SVG Reichenau |
0:5 |
OK |
AUT W |
30.03.24 |
SK Bischofshofen |
- |
Austria Salzburg |
1:2 |
<> |
AUT W |
30.03.24 |
SV Wals-Grünau |
- |
VfB Hohenems |
1:0 |
<> |
AUT W |
24.03.24 |
FC Wolfurt |
- |
Dornbirner SV |
4:1 |
OK |
AUT W |
23.03.24 |
SCR Altach (A) |
- |
SVG Reichenau |
0:1 |
<> |
AUT W |
16.03.24 |
Dornbirner SV |
- |
SC Imst |
0:3 |
<> |
AUT W |
12.11.23 |
SCR Altach (A) |
- |
FC Wolfurt |
1:0 |
<> |
AUT W |
11.11.23 |
TSV St. Johann |
- |
Dornbirner SV |
0:0 |
<> |
AUT W |
04.11.23 |
SC Imst |
- |
FC Wolfurt |
6:5 |
OK |
AUT W |
04.11.23 |
SV Wals-Grünau |
- |
SCR Altach (A) |
1:3 |
<> |
AUT W |
04.11.23 |
TSV St. Johann |
- |
SVG Reichenau |
1:1 |
<> |
AUT W |
04.11.23 |
VfB Hohenems |
- |
FC Pinzgau Saalfel |
2:0 |
<> |
AUT W |
29.10.23 |
SCR Altach (A) |
- |
SC Imst |
3:2 |
OK |
AUT W |
29.10.23 |
SVG Reichenau |
- |
Austria Salzburg |
3:0 |
<> |
AUT W |
28.10.23 |
FC Pinzgau Saalfel |
- |
RW Rankweil |
1:1 |
<> |
- |
|
|
|
|
|
|
USA 1 |
20.04.24 |
Sporting Kansas |
- |
St. Louis City SC |
3:3 |
OK |
USA 1 |
13.04.24 |
Sporting Kansas |
- |
Inter Miami CF |
2:3 |
OK |
USA 1 |
06.04.24 |
Inter Miami CF |
- |
Colorado Rapids |
2:2 |
<> |
USA 1 |
30.03.24 |
Philadelphia Union |
- |
Minnesota United F |
2:0 |
<> |
USA 1 |
16.03.24 |
Minnesota United F |
- |
Los Angeles FC |
2:0 |
<> |
USA 1 |
16.03.24 |
Los Angeles Galaxy |
- |
St. Louis City SC |
3:3 |
OK |
USA 1 |
10.03.24 |
Nashville SC |
- |
Los Angeles Galaxy |
2:2 |
<> |
USA 1 |
10.03.24 |
Inter Miami CF |
- |
CF Montreal |
2:3 |
OK |
USA 1 |
02.03.24 |
Minnesota United F |
- |
Columbus Crew SC |
1:1 |
<> |
USA 1 |
02.03.24 |
Portland Timbers |
- |
DC United |
2:2 |
<> |
USA 1 |
02.03.24 |
San Jose Earthquak |
- |
Los Angeles Galaxy |
1:3 |
<> |
USA 1 |
24.02.24 |
Columbus Crew SC |
- |
Atlanta United FC |
1:0 |
<> |
USA 1 |
24.02.24 |
Austin FC |
- |
Minnesota United F |
1:2 |
<> |
USA 1 |
24.02.24 |
Houston Dynamo |
- |
Sporting Kansas |
1:1 |
<> |
USA 1 |
07.11.23 |
Atlanta United FC |
- |
Columbus Crew SC |
4:2 |
OK |
USA 1 |
21.10.23 |
Columbus Crew SC |
- |
CF Montreal |
2:1 |
<> |
USA 1 |
21.10.23 |
Sporting Kansas |
- |
Minnesota United F |
3:1 |
<> |
USA 1 |
21.10.23 |
Vancouver Whitecap |
- |
Los Angeles FC |
1:1 |
<> |
USA 1 |
07.10.23 |
Atlanta United FC |
- |
Columbus Crew SC |
1:1 |
<> |
USA 1 |
07.10.23 |
CF Montreal |
- |
Portland Timbers |
4:1 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
SCO 3 |
20.04.24 |
Edinburgh City FC |
- |
Annan Athletic FC |
1:2 |
<> |
SCO 3 |
13.04.24 |
Kelty Hearts FC |
- |
Stirling Albion FC |
1:0 |
<> |
SCO 3 |
13.04.24 |
Queen of South FC |
- |
Edinburgh City FC |
2:0 |
<> |
SCO 3 |
06.04.24 |
Annan Athletic FC |
- |
Hamilton FC |
1:3 |
<> |
SCO 3 |
06.04.24 |
Falkirk FC |
- |
Cove Rangers FC |
5:1 |
OK |
SCO 3 |
06.04.24 |
Queen of South FC |
- |
Kelty Hearts FC |
1:2 |
<> |
SCO 3 |
06.04.24 |
Stirling Albion FC |
- |
Alloa Athletic FC |
1:5 |
OK |
SCO 3 |
30.03.24 |
Alloa Athletic FC |
- |
Annan Athletic FC |
1:1 |
<> |
SCO 3 |
30.03.24 |
Hamilton FC |
- |
Queen of South FC |
0:0 |
<> |
SCO 3 |
23.03.24 |
Alloa Athletic FC |
- |
Queen of South FC |
0:2 |
<> |
SCO 3 |
23.03.24 |
Cove Rangers FC |
- |
Hamilton FC |
1:3 |
<> |
SCO 3 |
23.03.24 |
Falkirk FC |
- |
Edinburgh City FC |
4:1 |
OK |
SCO 3 |
23.03.24 |
Stirling Albion FC |
- |
Montrose FC |
1:0 |
<> |
SCO 3 |
19.03.24 |
Kelty Hearts FC |
- |
Alloa Athletic FC |
2:1 |
<> |
SCO 3 |
16.03.24 |
Edinburgh City FC |
- |
Alloa Athletic FC |
2:5 |
OK |
SCO 3 |
16.03.24 |
Hamilton FC |
- |
Stirling Albion FC |
3:0 |
<> |
SCO 3 |
16.03.24 |
Kelty Hearts FC |
- |
Cove Rangers FC |
0:1 |
<> |
SCO 3 |
16.03.24 |
Montrose FC |
- |
Annan Athletic FC |
1:1 |
<> |
SCO 3 |
09.03.24 |
Alloa Athletic FC |
- |
Kelty Hearts FC |
3:0 |
<> |
SCO 3 |
09.03.24 |
Cove Rangers FC |
- |
Montrose FC |
1:4 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
SWE 1 |
21.04.24 |
BK Häcken |
- |
Hammarby IF |
2:1 |
<> |
SWE 1 |
14.04.24 |
Djurgardens IF |
- |
IK Sirius Uppsala |
2:0 |
<> |
SWE 1 |
08.04.24 |
Djurgardens IF |
- |
BK Häcken |
3:3 |
OK |
SWE 1 |
31.03.24 |
BK Häcken |
- |
Mjällby AIF |
0:1 |
<> |
SWE 1 |
12.11.23 |
IK Sirius Uppsala |
- |
IFK Norrköpping |
2:0 |
<> |
SWE 1 |
29.10.23 |
Mjällby AIF |
- |
BK Häcken |
2:1 |
<> |
SWE 1 |
08.10.23 |
Hammarby IF |
- |
BK Häcken |
2:2 |
<> |
SWE 1 |
24.09.23 |
Kalmar FF |
- |
BK Häcken |
1:0 |
<> |
SWE 1 |
17.09.23 |
BK Häcken |
- |
Halmstads BK |
3:2 |
OK |
SWE 1 |
20.08.23 |
BK Häcken |
- |
IK Sirius Uppsala |
3:2 |
OK |
SWE 1 |
13.08.23 |
BK Häcken |
- |
Varbergs BoIS |
2:0 |
<> |
SWE 1 |
29.07.23 |
BK Häcken |
- |
IF Elfsborg |
3:1 |
<> |
SWE 1 |
15.07.23 |
BK Häcken |
- |
IF Brommapojkarna |
4:2 |
OK |
SWE 1 |
10.07.23 |
IFK Göteborg |
- |
Varbergs BoIS |
1:2 |
<> |
SWE 1 |
01.07.23 |
Malmö FF |
- |
IK Sirius Uppsala |
3:0 |
<> |
SWE 1 |
11.06.23 |
IK Sirius Uppsala |
- |
IFK Göteborg |
2:0 |
<> |
SWE 1 |
29.05.23 |
Hammarby IF |
- |
IFK Värnamo |
0:2 |
<> |
SWE 1 |
29.05.23 |
BK Häcken |
- |
IFK Göteborg |
4:1 |
OK |
SWE 1 |
28.05.23 |
IF Elfsborg |
- |
Malmö FF |
3:0 |
<> |
SWE 1 |
21.05.23 |
IF Brommapojkarna |
- |
Varbergs BoIS |
2:1 |
<> |
- |
|
|
|
|
|
|
SWE N |
21.04.24 |
Täby FK |
- |
FC Umea |
2:2 |
<> |
SWE N |
19.04.24 |
IFK Stocksund |
- |
Vasalunds IF |
0:0 |
<> |
SWE N |
13.04.24 |
Nordic United FC |
- |
Sollentuna FK |
4:0 |
<> |
SWE N |
05.04.24 |
Täby FK |
- |
Sollentuna FK |
2:2 |
<> |
SWE N |
31.03.24 |
Sollentuna FK |
- |
FC Umea |
1:4 |
OK |
SWE N |
12.11.23 |
IF Karlstad |
- |
IFK Stocksund |
2:0 |
<> |
SWE N |
12.11.23 |
Sandvikens IF |
- |
FC Umea |
3:2 |
OK |
SWE N |
05.11.23 |
FC Umea |
- |
Sollentuna FK |
1:3 |
<> |
SWE N |
04.11.23 |
FC Stockholm |
- |
Sandvikens IF |
1:1 |
<> |
SWE N |
04.11.23 |
Täby FK |
- |
Nordic United FC |
1:2 |
<> |
SWE N |
28.10.23 |
Nordic United FC |
- |
IFK Stocksund |
5:1 |
OK |
SWE N |
14.10.23 |
FC Stockholm |
- |
Sollentuna FK |
4:1 |
OK |
SWE N |
08.10.23 |
Sollentuna FK |
- |
Bodens BK |
3:1 |
<> |
SWE N |
01.10.23 |
IFK Stocksund |
- |
Pitea IF |
0:1 |
<> |
SWE N |
30.09.23 |
Täby FK |
- |
IF Karlstad |
1:0 |
<> |
SWE N |
23.09.23 |
IF Karlstad |
- |
Sollentuna FK |
3:2 |
OK |
SWE N |
23.09.23 |
Örebro Syrianska I |
- |
IFK Stocksund |
2:0 |
<> |
SWE N |
17.09.23 |
Nordic United FC |
- |
Pitea IF |
1:1 |
<> |
SWE N |
16.09.23 |
IF Karlstad |
- |
FC Umea |
2:2 |
<> |
SWE N |
16.09.23 |
Sollentuna FK |
- |
IF Sylvia |
1:0 |
<> |