|
|
|
|
|
|
|
Liga |
Datum |
Heimteam |
- |
Gastteam |
Erg |
OK |
BUL 1 |
21.04.24 |
FC Arda Kardzhali |
- |
FC ZSKA Sofia |
2:3 |
OK |
BUL 1 |
20.04.24 |
Pirin Blagoevgrad |
- |
PFK Cherno More |
0:0 |
OK |
BUL 1 |
02.04.24 |
Veliko Tarnovo |
- |
FC Arda Kardzhali |
2:1 |
<> |
BUL 1 |
04.03.24 |
FC Hebar Pazardzhi |
- |
PFK Levski Sofia |
0:1 |
OK |
BUL 1 |
26.02.24 |
PFK Beroe Stara |
- |
PFK Ludogorets |
0:2 |
OK |
BUL 1 |
17.02.24 |
Pirin Blagoevgrad |
- |
PFK Levski Sofia |
1:2 |
OK |
BUL 1 |
09.12.23 |
OFC Botev Vratsa |
- |
PFK Levski Sofia |
0:1 |
OK |
BUL 1 |
09.12.23 |
PFK Lok Sofia |
- |
FC Arda Kardzhali |
0:1 |
OK |
BUL 1 |
02.12.23 |
FC Hebar Pazardzhi |
- |
FC CSKA 1948 Sofia |
1:3 |
OK |
BUL 1 |
03.11.23 |
PFK Botev Plovdiv |
- |
PFK Lok Plovdiv |
0:0 |
OK |
BUL 1 |
02.11.23 |
PFK Slavia Sofia |
- |
PFK Ludogorets |
0:2 |
OK |
BUL 1 |
21.10.23 |
PFK Lok Sofia |
- |
FC CSKA 1948 Sofia |
0:0 |
OK |
BUL 1 |
30.09.23 |
OFC Botev Vratsa |
- |
FC CSKA 1948 Sofia |
1:2 |
OK |
BUL 1 |
27.09.23 |
PFK Slavia Sofia |
- |
PFK Levski Sofia |
0:2 |
OK |
BUL 1 |
24.09.23 |
PFK Lok Sofia |
- |
PFK Ludogorets |
1:3 |
OK |
BUL 1 |
02.09.23 |
PFK Beroe Stara |
- |
FC ZSKA Sofia |
0:3 |
OK |
BUL 1 |
25.08.23 |
FC Hebar Pazardzhi |
- |
PFK Lok Plovdiv |
3:4 |
OK |
BUL 1 |
11.08.23 |
Pirin Blagoevgrad |
- |
PFK Lok Plovdiv |
0:1 |
OK |
BUL 1 |
22.07.23 |
PFK Botev Plovdiv |
- |
PFK Levski Sofia |
1:3 |
OK |
BUL 1 |
15.07.23 |
FC Arda Kardzhali |
- |
PFK Cherno More |
3:3 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
UKR 1 |
21.04.24 |
FC Oleksandria |
- |
LNZ Cherkasy FC |
1:2 |
OK |
UKR 1 |
20.04.24 |
FK Chernomorets |
- |
FK Kryvbas |
1:2 |
OK |
UKR 1 |
14.04.24 |
Vorskla Poltawa |
- |
Schachtjor Donezk |
0:1 |
OK |
UKR 1 |
13.04.24 |
FC Rukh Lviv |
- |
FK Kryvbas |
1:1 |
OK |
UKR 1 |
04.04.24 |
Zorya Lugansk |
- |
FK Dynamo Kiew |
0:3 |
OK |
UKR 1 |
31.03.24 |
FC Mynai |
- |
FC Oleksandria |
2:2 |
OK |
UKR 1 |
31.03.24 |
FC Kolos Kovalivka |
- |
SK Dnipro-1 |
0:2 |
OK |
UKR 1 |
02.03.24 |
FC Kolos Kovalivka |
- |
FC Rukh Lviv |
0:1 |
OK |
UKR 1 |
25.02.24 |
FC Metalist 1925 K |
- |
FK Dynamo Kiew |
2:4 |
OK |
UKR 1 |
25.02.24 |
NK Veres Rivne |
- |
FC Kolos Kovalivka |
0:2 |
OK |
UKR 1 |
25.11.23 |
FC Mynai |
- |
FK Kryvbas |
0:1 |
OK |
UKR 1 |
05.11.23 |
NK Veres Rivne |
- |
Zorya Lugansk |
2:2 |
OK |
UKR 1 |
28.10.23 |
FC Kolos Kovalivka |
- |
FK Dynamo Kiew |
1:1 |
OK |
UKR 1 |
01.09.23 |
NK Veres Rivne |
- |
FK Chernomorets |
3:1 |
<> |
UKR 1 |
27.08.23 |
FC Mynai |
- |
Zorya Lugansk |
1:1 |
OK |
UKR 1 |
19.08.23 |
NK Veres Rivne |
- |
Vorskla Poltawa |
1:2 |
OK |
UKR 1 |
04.06.23 |
FC Mynai |
- |
Zorya Lugansk |
0:3 |
OK |
UKR 1 |
04.06.23 |
FC Rukh Lviv |
- |
FC Oleksandria |
0:0 |
OK |
UKR 1 |
29.05.23 |
Metalist Kharkiv |
- |
FC Mynai |
1:2 |
OK |
UKR 1 |
25.05.23 |
FK Lviv |
- |
FK Chernomorets |
0:1 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
KAZ 1 |
20.04.24 |
FC Kairat Almaty |
- |
FK Aktobe Lento |
1:3 |
OK |
KAZ 1 |
07.04.24 |
FC Shakhter Karaga |
- |
FK Astana |
1:0 |
<> |
KAZ 1 |
07.04.24 |
FK Turan |
- |
FC Shymkent |
0:1 |
OK |
KAZ 1 |
07.03.24 |
FK Turan |
- |
FC Kairat Almaty |
0:0 |
OK |
KAZ 1 |
05.03.24 |
FC Taldykorgan |
- |
FK Astana |
0:2 |
OK |
KAZ 1 |
01.10.23 |
FK Kaspiy Aktau |
- |
FC Kairat Almaty |
1:1 |
OK |
KAZ 1 |
27.08.23 |
FK Atyrau |
- |
FK Aktobe Lento |
0:0 |
OK |
KAZ 1 |
19.08.23 |
FK Kaspiy Aktau |
- |
FC Kyzylzhar |
1:2 |
OK |
KAZ 1 |
13.08.23 |
FC Kyzylorda |
- |
FC Shymkent |
2:3 |
OK |
KAZ 1 |
15.07.23 |
FC Kokshetau |
- |
FC Kairat Almaty |
0:1 |
OK |
KAZ 1 |
24.06.23 |
FC Aksu |
- |
FC Shymkent |
0:1 |
OK |
KAZ 1 |
28.05.23 |
FK Atyrau |
- |
FK Astana |
0:0 |
OK |
KAZ 1 |
24.05.23 |
FC Aksu |
- |
FK Astana |
0:1 |
OK |
KAZ 1 |
10.05.23 |
FK Machtaaral |
- |
FK Astana |
0:1 |
OK |
KAZ 1 |
23.04.23 |
FC Kyzylorda |
- |
FK Astana |
1:2 |
OK |
KAZ 1 |
15.03.23 |
FC Kokshetau |
- |
FC Kyzylzhar |
0:1 |
OK |
KAZ 1 |
10.03.23 |
FK Kaspiy Aktau |
- |
FC Tobol Kostanay |
0:1 |
OK |
KAZ 1 |
05.03.23 |
FC Kyzylorda |
- |
FC Kyzylzhar |
0:1 |
OK |
KAZ 1 |
06.11.22 |
FC Akzhayik Uralsk |
- |
FC Tobol Kostanay |
1:3 |
OK |
KAZ 1 |
06.11.22 |
FC Shakhter Karaga |
- |
FK Astana |
2:3 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
DEN 1 |
21.04.24 |
Hvidovre IF |
- |
Vejle BK |
2:1 |
<> |
DEN 1 |
07.04.24 |
Hvidovre IF |
- |
Randers FC |
1:3 |
OK |
DEN 1 |
11.03.24 |
Randers FC |
- |
FC Midtjylland |
0:1 |
OK |
DEN 1 |
10.03.24 |
Viborg FF |
- |
Bröndby IF |
1:2 |
OK |
DEN 1 |
25.02.24 |
Odense BK |
- |
Bröndby IF |
0:3 |
OK |
DEN 1 |
18.02.24 |
Hvidovre IF |
- |
Randers FC |
1:3 |
OK |
DEN 1 |
03.12.23 |
Odense BK |
- |
FC Nordsjaelland |
1:1 |
OK |
DEN 1 |
22.10.23 |
Viborg FF |
- |
FC Nordsjaelland |
0:2 |
OK |
DEN 1 |
20.10.23 |
Hvidovre IF |
- |
Silkeborg IF |
1:2 |
OK |
DEN 1 |
08.10.23 |
Aarhus GF |
- |
FC Kopenhagen |
1:1 |
OK |
DEN 1 |
01.10.23 |
Viborg FF |
- |
Aarhus GF |
2:1 |
<> |
DEN 1 |
24.09.23 |
Randers FC |
- |
Aarhus GF |
1:1 |
OK |
DEN 1 |
17.09.23 |
Hvidovre IF |
- |
Lyngby BK |
0:1 |
OK |
DEN 1 |
28.08.23 |
Vejle BK |
- |
Bröndby IF |
0:1 |
OK |
DEN 1 |
13.08.23 |
Randers FC |
- |
FC Nordsjaelland |
0:5 |
OK |
DEN 1 |
13.08.23 |
Vejle BK |
- |
FC Midtjylland |
1:2 |
OK |
DEN 1 |
06.08.23 |
Hvidovre IF |
- |
Aarhus GF |
0:2 |
OK |
DEN 1 |
30.05.23 |
Randers FC |
- |
Aarhus GF |
1:3 |
OK |
DEN 1 |
29.05.23 |
Silkeborg IF |
- |
FC Midtjylland |
3:3 |
OK |
DEN 1 |
21.05.23 |
Lyngby BK |
- |
Odense BK |
0:4 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
SWE N |
08.04.24 |
Hammarby Talang FF |
- |
Nordic United FC |
1:1 |
OK |
SWE N |
04.11.23 |
Täby FK |
- |
Nordic United FC |
1:2 |
OK |
SWE N |
22.10.23 |
Hammarby Talang FF |
- |
Nordic United FC |
2:3 |
OK |
SWE N |
15.10.23 |
IF Sylvia |
- |
Pitea IF |
0:1 |
OK |
SWE N |
01.10.23 |
Bodens BK |
- |
Dalkurd FF |
1:1 |
OK |
SWE N |
16.09.23 |
Täby FK |
- |
Sandvikens IF |
0:3 |
OK |
SWE N |
25.06.23 |
IF Karlstad |
- |
Dalkurd FF |
2:1 |
<> |
SWE N |
18.06.23 |
IF Karlstad |
- |
Sandvikens IF |
1:2 |
OK |
SWE N |
04.06.23 |
IF Sylvia |
- |
Dalkurd FF |
1:2 |
OK |
SWE N |
06.05.23 |
Pitea IF |
- |
Dalkurd FF |
0:2 |
OK |
SWE N |
29.04.23 |
IF Sylvia |
- |
Sollentuna FK |
1:0 |
<> |
SWE N |
22.04.23 |
Örebro Syrianska I |
- |
Dalkurd FF |
0:3 |
OK |
SWE N |
24.10.22 |
Täby FK |
- |
Hammarby Talang FF |
1:1 |
OK |
SWE N |
22.10.22 |
IF Sylvia |
- |
Vasalunds IF |
0:2 |
OK |
SWE N |
08.10.22 |
BK Forward |
- |
Sollentuna FK |
0:3 |
OK |
SWE N |
01.10.22 |
Hammarby Talang FF |
- |
Gefle IF |
3:3 |
OK |
SWE N |
01.10.22 |
FC Umea |
- |
Sandvikens IF |
1:3 |
OK |
SWE N |
11.09.22 |
Thorengruppen SK |
- |
Örebro Syrianska I |
0:5 |
OK |
SWE N |
10.09.22 |
IFK Haninge |
- |
Gefle IF |
0:2 |
OK |
SWE N |
27.08.22 |
BK Forward |
- |
Gefle IF |
1:3 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
RUS 1 |
07.04.24 |
FK Achmat Grozny |
- |
FK Lok Moskau |
0:2 |
OK |
RUS 1 |
09.03.24 |
FK Ural |
- |
St. Petersburg |
1:4 |
OK |
RUS 1 |
10.12.23 |
FK Fakel Voronezh |
- |
Dynamo Moskau |
1:1 |
OK |
RUS 1 |
02.12.23 |
PFC Sotschi |
- |
FK Krylia Sowetow |
0:2 |
OK |
RUS 1 |
29.10.23 |
ZSKA Moskau |
- |
FK Krasnodar |
1:0 |
<> |
RUS 1 |
07.10.23 |
FK Ural |
- |
FK Lok Moskau |
2:2 |
OK |
RUS 1 |
30.09.23 |
FK Orenburg |
- |
St. Petersburg |
3:1 |
<> |
RUS 1 |
24.09.23 |
FK Rostov |
- |
ZSKA Moskau |
3:3 |
OK |
RUS 1 |
27.08.23 |
PFC Sotschi |
- |
FK Lok Moskau |
0:1 |
OK |
RUS 1 |
25.08.23 |
FK Fakel Voronezh |
- |
FK Krasnodar |
0:0 |
OK |
RUS 1 |
30.07.23 |
FK Fakel Voronezh |
- |
FK Lok Moskau |
1:4 |
OK |
RUS 1 |
27.05.23 |
FK Khimki |
- |
FK Ural |
0:3 |
OK |
RUS 1 |
27.05.23 |
PFC Sotschi |
- |
St. Petersburg |
1:1 |
OK |
RUS 1 |
27.05.23 |
Torpedo Moskau |
- |
FK Orenburg |
1:3 |
OK |
RUS 1 |
06.05.23 |
FK Khimki |
- |
Dynamo Moskau |
0:1 |
OK |
RUS 1 |
06.05.23 |
Torpedo Moskau |
- |
FK Achmat Grozny |
1:5 |
OK |
RUS 1 |
23.04.23 |
FK Ural |
- |
FK Rostov |
1:3 |
OK |
RUS 1 |
22.04.23 |
FK Fakel Voronezh |
- |
FK Orenburg |
1:3 |
OK |
RUS 1 |
16.04.23 |
FK Fakel Voronezh |
- |
FK Achmat Grozny |
1:1 |
OK |
RUS 1 |
09.04.23 |
FK Lok Moskau |
- |
St. Petersburg |
1:2 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
SRB 1 |
06.04.24 |
FK Zeleznicar Panc |
- |
FK Vojvodina |
0:3 |
OK |
SRB 1 |
02.04.24 |
FK Novi Pazar |
- |
FK Backa Topola |
3:4 |
OK |
SRB 1 |
17.03.24 |
Mladost Lucani |
- |
FK Partizan |
1:1 |
OK |
SRB 1 |
16.03.24 |
Spartak Subotica |
- |
FK Backa Topola |
2:4 |
OK |
SRB 1 |
13.03.24 |
FK Radnicki Nis |
- |
FK Roter Stern |
0:2 |
OK |
SRB 1 |
10.02.24 |
FK Javor Ivanjica |
- |
FK Partizan |
0:1 |
OK |
SRB 1 |
16.12.23 |
Spartak Subotica |
- |
FK Roter Stern |
1:4 |
OK |
SRB 1 |
11.12.23 |
FK Radnicki Nis |
- |
FK Partizan |
2:1 |
<> |
SRB 1 |
09.12.23 |
FK Radnicki 1923 |
- |
FK Backa Topola |
0:0 |
OK |
SRB 1 |
26.11.23 |
FK Radnicki Nis |
- |
Cukaricki Belgrad |
0:2 |
OK |
SRB 1 |
30.09.23 |
Spartak Subotica |
- |
Cukaricki Belgrad |
0:3 |
OK |
SRB 1 |
01.09.23 |
FK Radnik Surdulic |
- |
FK Backa Topola |
0:1 |
OK |
SRB 1 |
05.08.23 |
FK Javor Ivanjica |
- |
FK Novi Pazar |
3:1 |
<> |
SRB 1 |
26.04.23 |
FK Partizan |
- |
FK Roter Stern |
0:0 |
OK |
SRB 1 |
11.04.23 |
Vozdovac Belgrad |
- |
FK Backa Topola |
1:3 |
OK |
SRB 1 |
02.04.23 |
FK Radnicki Nis |
- |
Cukaricki Belgrad |
0:2 |
OK |
SRB 1 |
31.03.23 |
Mladost Lucani |
- |
FK Novi Pazar |
1:3 |
OK |
SRB 1 |
13.03.23 |
FK Kolubara |
- |
FK Backa Topola |
0:1 |
OK |
SRB 1 |
02.03.23 |
FK Radnicki 1923 |
- |
FK Backa Topola |
0:2 |
OK |
SRB 1 |
28.02.23 |
FK Radnicki Nis |
- |
FK Vojvodina |
1:4 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
CYP 1 |
03.04.24 |
Othellos Athienou |
- |
Apollon Limassol |
0:1 |
OK |
CYP 1 |
03.03.24 |
AEZ Zakakiou |
- |
Ethnikos Achnas |
0:1 |
OK |
CYP 1 |
14.02.24 |
Ethnikos Achnas |
- |
Omonia Nikosia |
2:2 |
OK |
CYP 1 |
14.02.24 |
AEL Limassol |
- |
AEK Larnaca |
2:3 |
OK |
CYP 1 |
13.02.24 |
Othellos Athienou |
- |
Paphos FC |
0:3 |
OK |
CYP 1 |
28.01.24 |
Ethnikos Achnas |
- |
Aris Limassol |
2:6 |
OK |
CYP 1 |
20.01.24 |
Doxa Katokopia FC |
- |
Apollon Limassol |
0:3 |
OK |
CYP 1 |
23.12.23 |
Nea Salamina |
- |
Anorth. Famagusta |
0:3 |
OK |
CYP 1 |
22.12.23 |
Karmiotissa FC |
- |
Apollon Limassol |
3:4 |
OK |
CYP 1 |
16.12.23 |
Ethnikos Achnas |
- |
AEK Larnaca |
0:3 |
OK |
CYP 1 |
08.12.23 |
Othellos Athienou |
- |
Apollon Limassol |
0:3 |
OK |
CYP 1 |
04.12.23 |
AEL Limassol |
- |
Aris Limassol |
0:4 |
OK |
CYP 1 |
11.11.23 |
Ethnikos Achnas |
- |
Paphos FC |
1:4 |
OK |
CYP 1 |
08.10.23 |
Anorth. Famagusta |
- |
Aris Limassol |
2:3 |
OK |
CYP 1 |
01.10.23 |
Doxa Katokopia FC |
- |
Omonia Nikosia |
1:3 |
OK |
CYP 1 |
26.08.23 |
Othellos Athienou |
- |
Anorth. Famagusta |
0:2 |
OK |
CYP 1 |
21.08.23 |
Doxa Katokopia FC |
- |
AEL Limassol |
0:1 |
OK |
CYP 1 |
27.05.23 |
APOEL Nikosia |
- |
Aris Limassol |
4:3 |
<> |
CYP 1 |
06.05.23 |
Paphos FC |
- |
APOEL Nikosia |
1:1 |
OK |
CYP 1 |
28.04.23 |
Akritas Chlorakas |
- |
Nea Salamina |
1:0 |
<> |
- |
|
|
|
|
|
|
SVN 1 |
14.04.24 |
NK Domzale |
- |
NK Olimpija Ljubja |
1:3 |
OK |
SVN 1 |
06.04.24 |
NS Mura |
- |
NK Celje |
1:3 |
OK |
SVN 1 |
06.04.24 |
NK Rogaska |
- |
NK Olimpija Ljubja |
2:3 |
OK |
SVN 1 |
16.03.24 |
NK Bravo Ljubljana |
- |
NK Olimpija Ljubja |
1:1 |
OK |
SVN 1 |
14.03.24 |
FC Koper |
- |
NK Celje |
1:3 |
OK |
SVN 1 |
10.03.24 |
NS Mura |
- |
NK Olimpija Ljubja |
1:1 |
OK |
SVN 1 |
25.02.24 |
NK Rogaska |
- |
NK Maribor |
0:0 |
OK |
SVN 1 |
17.02.24 |
NK Radomlje |
- |
NK Olimpija Ljubja |
1:3 |
OK |
SVN 1 |
05.12.23 |
NK Radomlje |
- |
NK Celje |
0:4 |
OK |
SVN 1 |
26.11.23 |
NK Aluminij |
- |
FC Koper |
3:2 |
<> |
SVN 1 |
10.11.23 |
NK Aluminij |
- |
NK Bravo Ljubljana |
1:1 |
OK |
SVN 1 |
22.10.23 |
NK Aluminij |
- |
NK Radomlje |
0:2 |
OK |
SVN 1 |
30.09.23 |
NS Mura |
- |
NK Celje |
0:2 |
OK |
SVN 1 |
25.08.23 |
NK Aluminij |
- |
NS Mura |
0:1 |
OK |
SVN 1 |
20.08.23 |
NK Domzale |
- |
NK Celje |
1:2 |
OK |
SVN 1 |
19.08.23 |
NK Aluminij |
- |
NK Olimpija Ljubja |
4:5 |
OK |
SVN 1 |
14.05.23 |
NK Bravo Ljubljana |
- |
NK Radomlje |
0:1 |
OK |
SVN 1 |
03.05.23 |
NK Radomlje |
- |
NK Olimpija Ljubja |
2:1 |
<> |
SVN 1 |
30.04.23 |
NK Tabor Sezana |
- |
NK Radomlje |
1:2 |
OK |
SVN 1 |
22.04.23 |
NK Radomlje |
- |
FC Koper |
1:1 |
OK |
- |
|
|
|
|
|
|
ALB 1 |
20.04.24 |
KS Teuta Durres |
- |
FK Vllaznia |
0:0 |
OK |
ALB 1 |
20.04.24 |
FK Partizani Tiran |
- |
KS Dinamo Tirana |
2:0 |
<> |
ALB 1 |
19.04.24 |
KF Erzeni Shijak |
- |
KF Tirana |
0:2 |
OK |
ALB 1 |
19.04.24 |
FK Kukësi |
- |
Skenderbeu Korce |
0:2 |
OK |
ALB 1 |
07.04.24 |
KS Teuta Durres |
- |
KF Laci |
0:1 |
OK |
ALB 1 |
07.04.24 |
FK Partizani Tiran |
- |
FK Vllaznia |
0:0 |
OK |
ALB 1 |
07.04.24 |
FK Kukësi |
- |
KS Dinamo Tirana |
1:1 |
OK |
ALB 1 |
16.03.24 |
KF Erzeni Shijak |
- |
KF Laci |
0:0 |
OK |
ALB 1 |
16.03.24 |
Skenderbeu Korce |
- |
Egnatia Rrogozhine |
2:0 |
<> |
ALB 1 |
10.03.24 |
KF Tirana |
- |
Egnatia Rrogozhine |
1:1 |
OK |
ALB 1 |
03.02.24 |
FK Partizani Tiran |
- |
Egnatia Rrogozhine |
1:1 |
OK |
ALB 1 |
19.01.24 |
FK Kukësi |
- |
Egnatia Rrogozhine |
1:4 |
OK |
ALB 1 |
19.01.24 |
KS Teuta Durres |
- |
KF Tirana |
2:2 |
OK |
ALB 1 |
03.12.23 |
KF Tirana |
- |
FK Partizani Tiran |
1:1 |
OK |
ALB 1 |
05.11.23 |
Skenderbeu Korce |
- |
KF Tirana |
1:1 |
OK |
ALB 1 |
04.11.23 |
KF Erzeni Shijak |
- |
Egnatia Rrogozhine |
0:1 |
OK |
ALB 1 |
01.11.23 |
KF Laci |
- |
FK Partizani Tiran |
0:1 |
OK |
ALB 1 |
28.10.23 |
KS Teuta Durres |
- |
FK Partizani Tiran |
0:1 |
OK |
ALB 1 |
27.10.23 |
KF Erzeni Shijak |
- |
KF Laci |
0:0 |
OK |
ALB 1 |
22.10.23 |
KS Dinamo Tirana |
- |
KS Teuta Durres |
2:3 |
OK |